Nagu Vene seebiooper! Räppar Timati ema rünnati, sest arvatakse, et ta ajas lahku oma poja suhte


Nagu Vene seebiooper! Räppar Timati ema rünnati, sest arvatakse, et ta ajas lahku oma poja suhte
Scanpix

Möödunud nädalal tuli avalikuks, et Venemaa kuulsaim räppar Timati on läinud lahku oma poja emast Anastasia Rešetovast. Mehe fännid on pärast kurba uudist võtnud sihikule tema ema Simona, kes on väidetavalt süüdi selles, et piltilus paar lahku läks.

Varasemalt pole Simona teinud saladust selles, et talle ei meeldi 24-aastane modell. Kuigi sotsiaalmeeedias jagati teineteisele komplimente, siis väidetavalt ei suhelnud ämm ja minia päriselus peaaegu üldse. Probleeme tekitas just see, et kahel naisel olid erinevad vaated sellest, kuidas lapselast Ratmiri kasvatada.

View this post on Instagram

Курс на Москву 😜

A post shared by Reshetova Anastasia (@volkonskaya.reshetova) on

Nüüd saab Simona aga vihaseid sõnumeid, sest Timati ja Anastasia fännid usuvad, et nende viis aastat kestnud suhe oleks saanud jätkuda, kui ämm poleks oma nina nende suhtesse pistnud.

"Simona, leia endale mees ja lõpeta sekkumine kellegi teise perre,“ on üks fänn kirjutanud ämma sotsiaalmeediasse kommentaariks. "Simona, kas sul on hea meel, et ​​noor tüdruk jäi üksi lapsega samamoodi nagu sina kunagi jäid? Kas olete rõõmus? Kustutasid oma kättemaksujanu?" küsib teine vihane fänn.

View this post on Instagram

Похож ?))

A post shared by 13 (@timatiofficial) on