Naised, kes on pärast lahutust oma neiupõlvenime tagasi võtnud

 (6)
Naised, kes on pärast lahutust oma neiupõlvenime tagasi võtnud
AP/Scanpix

paljud naised võtavad pärast abiellumist endale abikaasa perekonnanime, lahutades aga jäetakse tihti harjumusest kaasa nimi tagasi andmata. Need naised on aga neiupõlvenime ametlikult tagasi võtnud.

Jennifer Aniston

Kui Jennifer Aniston 2000. aastal Brad Pittiga abiellus, muutis ta oma nime ametlikult Jennifer Pittiks. Meelelahutusmaailm tundist teda aga Anistoni nimega edasi. Kui tollal maailma kauneimaks paariks tituleeritud paar 2005. aastal lahutas, vahetas Jennifer oma nime tagasi Anistoniks.

Reuters/Scanpix

Heather Locklear

Neli aastat pärast lahutust Bon Jovi kitarristist Richie Samborast, vahetas näitlejanna (varem ametlikult Heather Deen Sambora) oma nime septembris 2010 tagasi Lockleariks.

Sipa/Scanpix

Pamela Anderson

Kolm kuud pärast abiellumist Mötley Crüe trummari Tommy Leega, muutus Pamela Anderson Pamela Leeks. Pamela andis kaks korda lahutuse sisse ning leppis mehega ka kaks korda ära, enne kui lõplikult sellega ühele poole sai ning Lee nimest 1998. aastal loobus.

Foto: RMK

Eva Longoria

Longoria, varem tuntud kui Longoria-Parker, palus oma nime tagasi muuta, kui kolm nädalalt tagasi lahutuspaberid sisse andis. Tony Parkeri liiderlik eluviis ei ole Evale sobilik ning naine hülgab ka abikaasa nime.

Sipa/Scanpix


Aitäh vastamast ja head loosiõnne!