Naistepeksjaga koos elanud endine seltskonnatäht Katarina Padar: ta kasutas mind ära!

 (116)
Peksjal oli vähemalt kaheksa ohvrit!
Katariina
KatariinaFoto: Ardo Kaljuvee

Aastate eest modellina ilma teinud Katarina Padar, kes eelkõige on tuntud, kui Tanel Padari eksabikaasa, võttis sõna täna õhtul eetris olnud "Radaris". Nimelt on Katarina üks paadunud naistepeksja Indrek Michaeli ohvritest.

"Ta oli hull, ma ei teadnud, mida ta teeb," räägib neli aastat rokkstaar Padariga abielus olnud Katarina, kes elas Indrekuga koos. Õnneks mees tema vastu kätt ei tõstnud, kuid kasutas teda muul moel ära. Nimelt lootis ta saada Padarilt suuri summasid raha.

"Ta ütles mulle: "Sina oled kodus ja ei lähe kuskile!"," kirjeldas Padar mehe käske "Radarile".

Need kirjeldused on aga ainult jäämäe tipp selle kohta, mis toimus aastaid ühe mehe ja tema erinevate elukaaslaste kodudes suletud uste taga.

"Tema esimesed laused olid: "Ma vaatasin su pilti ja ma sain aru, et sina oledki minu elu armastus.", nii räägib Liis, 34-aastane kolme lapse ema Viljandist. Tema möödunud aasta pidi olema romantiline, kuid muutus kiiresti justkui õudusfilmiks. Selle õudusfilmi teine peakangelane on Eesti mees, kes kannab praegu eesnime Indrek Michael.

"Ühel korral tõi ta kaasa ühe oma sõbra ja sundis mind seksima nii tema kui tema sõbraga," tunnistab teine naine. Naine, kelle kohta selgub, et aastaid tagasi oli tema Indrek Michaeli esimene ohver.

"Ma vaatasin ümberringi, kõik oli verd täis. Diivan oli verine. Ma ei saanud aru, mis siin juhtus," meenutab kolmas naine oma elu.

Karm reaalsus on see, et info jõudis küll politseini, aga jäi nende lauasahtlisse. "See, mis jäeti tegemata, on kole," tunnistab politseijuht Kristian Jaani.

Rannap Roostevaba maailm