Näitleja Andrus Vaarik elab teadmises, et käes on tema viimane eluaasta

 (116)
ANDRUS VAARIK
ANDRUS VAARIKFoto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

58-aastane näitleja Andrus Vaarik paljastas, kuidas varalahkunud kolleeg Dajan Ahmet ennustas Vaarikule aegu tagasi, et tema elu saab lõpu justnimelt hiljuti kätte jõudnud vanuses.

"Kunagi üks kallis kolleeg, keda küll enam meie hulgas ei ole, ütles, et oskab käejooni vaadata. Tartus mingi peo ajal kõik toppisid talle oma käed ette ja ta väga asjatundlikult ja usutavalt ütles, palju kellelgi eluaastaid on antud. Ma ütlesin ka, et vaata. Ta vaatas üht kätt, vaatas teist kätt, paus kestis, imelik hakkas juba. Vaatas jälle esimest kätt. Ma ütlesin, et noh, 60 ikka rebib välja. Ta vaatas mulle otsa ja ütles: kallis Andrus, maksa või peale, 58, mitte päevagi rohkem," meenutas näitleja humoorikat seika Raadio 2 verivärskes saates "Jon Mikiveri Show".

Hoolimata sellest, et saatuslikuks loetud vanus on sellest ajast saati näitlejat kummitama jäänud, on 58. sünnipäev juba üle elatud ning õnneks ka mitmeid päevi pealekauba. Ebausklikuks Vaarik ennast ei pea, ning väidab, et see on täielik lollus, millega ei maksa tegeleda.