Näitleja Anne Veesaar eriolukorra mõjust: keskendun magistriõpingutele


Anne Veesaar
Anne VeesaarFoto: Rauno Volmar

Koroonaviiruse tõttu pooleli jäänud "Õnne 13" näitleja Anne Veesaare sõnul on tegemist väga mõistliku otsusega ja ta lisas, et eriolukorrast tekkinud vaba aeg võimaldab tal magistriõpingutele keskenduda.

Eriolukorra tõttu tekkinud vaba aega kasutab Veesaar Tartu Ülikoolis kultuurikorralduse magistriõpinguteks. "Nüüd on võimalik end täielikult sellele pühendada," ütles ta.

Olgugi et koroonaviirus on endaga kaasa toonud keerulised ajad, tuleb Veesaar siiski hästi toime. "Vabakutselisena peab sul alati mingi varu olemas olema. Kui ma oleksin palgaline töötaja, siis oleks võib olla keerulisem," rääkis Veesaar.

Artikkel on refereeritud ERRi Menust.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!


Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm