Näitleja Peter Fonda suri raske haiguse tagajärjel 79-aastaselt: ta lahkus naerdes

 (8)
Näitleja Peter Fonda suri raske haiguse tagajärjel 79-aastaselt: ta lahkus naerdes
Foto: Scanpix

USA näitleja Peter Fonda, keda tuntakse filmidest nagu "Boundaries" ja "Ghost Rider- põrguline", suri 79-aastaselt peale pikka võitlust raske haigusega.

Näitleja esindaja selgitas, et Fonda lahkumise täpsem põhjus oli kopsuvähist tingitud hingamispuudulikkus,vahendab People.

Näitleja vanem õde Jane Fonda tunnistab, et kuigi on venna surmast tohutult masenduses, siis on õnnelik, et jõudis temaga veidi ka omaette aega veeta. Fonda kinnitab, et vend "lahkus naerdes".

"Ma olen väga kurb. Ta oli mu silmarõõmust väike vend, perekonna eestvedaja. Mul oli temaga viimastel päevadel suurepäraseid omavahelisi hetki."

Pere teatas näitleja lahkumisest reedel, mil avaldati ühine pöördumine ning paluti privaatsust. "Sügava kurbusega peame jagama uudist, et Peter Fonda on lahkunud. Ta suri rahulikult reede hommikul kell 11:05 oma Los Angeleses asuvas kodus. Teda ümbritsesid pere ja armastatud. Meie elu ühel kõige kurvemal hetkel ei ole me võimelised leidma õigeid sõnu, mis tundeid edasi suudaks anda. Palume privaatsust, et oma lähedast leinata. Tõstame Peteri auks klaasi vabadusele!"

Peter ja Jane Fonda Foto: Scanpix