NALJA NABANI: Voldemar Kuslap meenutas pikantset lavakaost, mille põhjustas palja naise pilt

 (15)
Voldemar Kuslap
Voldemar KuslapFoto: Kuvatõmmis

24. septembril 80-aastaseks saav alati rõõmsameelne laulja ning näitleja Voldemar Kuslap käis Anu Välba hommikusaates külas, meenutamas oma karjääri säravaid ja toredaid hetki. Muuhulgas rääkis ta mõnest iseäranis humoorikast juhtumist, mis otse laval üle on tulnud elada.

"Kunagi oli niimoodi, et – ma ei mäleta, mis etenduses – aga Helgi Salloga oli meil mingi dialoog, kus ta esitas mulle küsimuse," meenutas Kuslap, kelle ülesandeks oli Sallole oma repliigiga vastata. Mis aga ärgnes, oli hoopiski vaiku.

"Põhjus oli selles, et ma olin lava ees ja järsku avanes pilt, et ühel orkestrimehel oli noodipuldi peal alasti naise pilt. Ma jäin seda kuidagi vaatama ja Helgikene muudkui ootab ja ootab vastust. Siis ma järsku tundsin, et kahtlaselt pikk paus on. Selliseid asju juhtub ikka," meenutas vanameister naerdes.

Lisaks tuli jutustamisele lugu, kuidas kord "Võluflöödi" esietendusel kisakõridest papagoid kogemata lavale said ning lauljat seljatagant nokkisid. "Nad lõugasid nii kõvasti, et pidin peaaegu helistiku kaotama," jutustas Kuslap.

Vaata intervjuud "Hommik Anuga" saatest.