NALJAKAS KLÕPS | Orlando Bloom lasi oma käele tätoveerida poja nime, kuid kirjaviga rikkus kõik ära

 (1)
NALJAKAS KLÕPS | Orlando Bloom lasi oma käele tätoveerida poja nime, kuid kirjaviga rikkus kõik ära
Foto: Scanpix

Oma laste nimede tätoveerimine on üle maailma üsnagi levinud komme. Ka näitleja Orlando Bloom otsustas, et poeg peaks temaga kõikjal kaasas käima, mistõttu mõtles välja leidliku viisi, kuidas lapse nimi oma kehale tätoveerida.

Staar laadis sotisaalmeediasse pildi, millelt oli näha morse koodis kirjutatud nime ja numbritesse harjutatud sünnikuupäeva, vahendab Fox News. "Uus tätoveering, arvate ära, kellest," esitas staar oma jälgijatele kavala küsimuse.

View this post on Instagram

new #tattoo can you guess who?

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

43-aastase isa õuduseks oli keegi teinud valearvestuse ning käele ei tätoveeritud sugugi poja nimi, vaid võimalik, et hoopis keegi tundmatu sai õnnelikuks. "Kui seal peaks Flynn kirjas olema, siis on selles koodis viga," juhtis üks fänn staari tähelepanu.

Kriipsudest selgub, et käele ei ole kirjutatud mitte staari poja nimi Flynn, vaid koodist tuleb kokku hoopis kellegi Frynni nimi.

Bloomile tätoveeringu teinud arstist jagas samuti tööst pilti ning tunnistas, et on tõesti nimes piinliku kirjavea teinud. "Jah, täpp on puudu, me teame ja teeme selle korda."

Bloomi ja endise kallima Miranda Kerri poeg sündis 6. jaanuaril 2011. aastal. Tätoveeringust on näha, et kell oli siis 9:03.

View this post on Instagram

former Legolas and the hungarian tattooed Frodo 😩😅

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on