Nele-Liis Vaiksoo on õnnelik: töö leiab mind ise üles!

 (1)
Nele-Liis Vaiksoo on õnnelik: töö leiab mind ise üles!
Robertit (Veiko Täär) ja Kaunitari (Nele-Liis Vaiksoo) ühendab armusäde. (Foto: Toomas Tuul / MTÜ Kell Kümme)

Nele-Liis Vaiksoo näib olevat õnnesärgis sündinud, sest kinnitab, et ei peagi tööd otsima, sest "Mary Poppinsi" ja "Pipi Pikksuka" etenduste vahele jääva aja on alati täitnud ära ootamatud ning ahvatlevad pakkumised, mis ise temani jõuavad.

Nii oligi Nele-Liisi suvi täis erinevaid suvelavastusi ning ta ei muretse isegi nüüd, mil sügis on käes ja ka Piki ning Mary Poppinsi etendused näivad olevat lõpusirgel. "Töö leiab mind ise üles," kinnitab laulev näitlejatar ning lisab juurde, et ta on selle eest äraütlemata tänulik.

"Just ühel päeval oligi nii, et inimesele, kes küsis, mida mulle tulevik toob, vastasin, et ei tea veel täpselt, aga töö ise leiab mind ning ma ütlen, käsi südamel, et kümme minutit hiljem mulle helistati ja pakuti uut rolli ühes uues muusikalis," naerab ta, kuid nendib, et lepingud ei luba tal neist rollidest veel rääkida.

Nii paljukest Nele-Liis avaldab, et Vanemuise kevadise muusikaliga "Grease" ta seotud ei ole: "Üks teine teater on teinud põneva pakkumise ühes muusikalavastuses, mis tuleb välja järgmise aasta kevadel.

Täielikku artiklit loe Õhtulehest!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!