Neljale muusikaauhinnale nomineeritud Karl-Erik Taukar: olen muutunud tasakaalukamaks, ettevaatlikumaks ja mõnevõrra ka vähem enesekindlaks

 (4)
Karl-Erik Taukari plaadiesitlus Von Krahlis
Karl-Erik Taukari plaadiesitlus Von Krahlis Foto: Madis Veltman

Täna õhtul selgusid Eesti Muusikaauhinnad 2017 ning enim, tervelt neljas kategoorias, nomineerus Karl-Erik Taukar — tema teine kauamängiv nimega “Kaks” kandideerib aasta popalbumi ja aasta albumi tiitlitele, lugu “Tähti täis on öö” on esindatud aasta parima laulu kategoorias ja Karl-Erik ise on nomineeritud ka aasta meesartisti auhinnale.

“Ma olen väga positiivselt üllatunud ja uhke,” rääkis Karl-Erik Tauka Õhtulehele, et tunne on vägev. “Kui ma võrdlen praegu end kahe-kolme aasta taguse minaga, siis uljust ja kõigele “jah” ütlemist on vähem. Olen muutunud tasakaalukamaks, ettevaatlikumaks ja mõnevõrra ka vähem enesekindlaks,” tunnistab Karl-Erik. “Mida kauem Eesti muusikas tegutseda, seda rohkem saad aru, kui palju on häid muusikuid ja kui palju tehakse head muusikat,” sõnab ta.

Kõige prominentsemaks auhinnaks peab Karl-Erik neist neljast aasta albumi oma ja kui ta saaks valida ainult ühe, mille kindlasti koju saaks viia, oleks see just see.

Refereeritud Õhtulehest.

Rannap Roostevaba maailm