Nicki Minaji kriminaalsel kallimal on lapse sünni nägemine raskendatud: kõik oleneb kohtunikust ja liikumiskeelust


Nicki Minaji kriminaalsel kallimal on lapse sünni nägemine raskendatud: kõik oleneb kohtunikust ja liikumiskeelust
Foto: Scanpix

Lauljanna Nicki Minaj on ilmselt kirjeldamatult ootusärevil, et toob peagi siia ilma oma esimese lapse. Kahjuks ei pruugi tal olla võimalust nii erilist kogemust kallimaga jagada.

Minaji lapse isa on Kenneth Petty, kes seksuaalkuriteo tõttu praegu vangistuses viibib. Mehele on määratud kindlad ajad, millal ta vabaduses liikuda tohib, mistõttu võib juhtuda, et pisipõnni sündides isa haiglasse ei lubatagi, vahendab Mirror.

Praeguseks on Petty esitanud kohtule esitanud ka taotluse, milles palub liikumispiirangu tingimusi muuta, et saaks sünnituse ajal naisele toeks olla. Paberite kohaselt täidab Petty ka Minaji mänedžeri rolli, mistõttu palus luba aeg-ajalt ka tööasjus vanglast välja liikuda.

Petty võeti vahi alla, kui ta peale Californiasse kolimist ei teavitanud sealseid võime, et on varasemalt seksuaalkurjategijana karistatud. Esialgu on mees vangistatud kuni järgmise kohtuotsuseni.

Petty mõisteti süüdi vägistamises, kui oli vaid 16-aastane ning karmilt kuritarvitas 15-aastast tüdrukut. Tema karistuseks määrati 18 kuni 54 kuud vangistust.

Rannap Roostevaba maailm