Nii armas! Tõeline põhjus, miks Brad Pitt uut kallimat ei ole otsinud

 (8)
Nii armas! Tõeline põhjus, miks Brad Pitt uut kallimat ei ole otsinud
Foto: REUTERS/SCANPIX

Peaaegu kolm aastat on möödunud maailma jahmatanud teatest, et Hollywoodi üks esipaare on oma suhte lõpetanud. Senini ei ole haldatuim poissmees oma kõrvale veel kedagi uut otsinud.

Kuigi kolme aastaga on erinevaid kõlakaid Pitti erinevatest silmarõõmudest levinud nii siin kui seal, siis tegelikult ei ole mees oma kõrvale uut kallimat otsinud. vahendab Hollywood Life.

"Tal ei käi ühtegi romantilist kaaslast kodus, mida ta Angelina ja lastega jagas, ja ta on kaugel uuesti armumisest," selgitab staarile lähedane inimene.

"Ta on paljude filmimaailma naistega sõbralik, samas naudib ta ka vabameelseid suhteid paljudega, ka Lena Dunhamiga, kes on lihtsalt sõber, mitte midagi rohkemat."

Kuigi suhted Pitti ja Dunhami vahel soojenevad üha enam, siis avalikku teadet uuest paarist veel oodata ei ole. "Ta ei avalikusta seda, ega tutvusta teda oma lastele, enne kui ta tõsises suhtes pole, mida veel juhtunud ei ole. Ja tal ei ole ka kiire. Ta naudib elu, keskendub heaks isaks olemisele ja arendab oma karjääri, selleasemel, et muretseda, kas ta kunagi uuesti armub."