Nõia-Ints elas mõrvatud Kert Kesküla korteris ja jäi mehele suure summa võlgu

 (52)
Nõia-Ints elas mõrvatud Kert Kesküla korteris ja jäi mehele suure summa võlgu
Foto: Andres Putting

Lasnamäe metsatukas mõrvatud endise korvpalluri Kert Keskülaga on seotud ka meediakangelane Indrek Leibur ehk Nõia-Ints. Ints elas Kesküla korteris, kuid jäi üüri eest suure summa võlgu.

Nimelt üüris Kert Kesküla kevadel välja oma korteri Pirital, kirjutab tänane Eesti Ekspress. Üüriliseks oli Marti-nimeline noormees. Mõni aeg hiljem kolis samasse korterisse Nõia-Intsuna tuntud seltskonnategelane ning siis hakkasid üürnikud võlgu jääma.

Kesküla, hea loomuga, nagu ta oli, uskus lubadust “kohe-kohe maksame kõik ära”. Kuid Marti läks Soome tööle ja Keskülale sai selgeks, et Nõia-Ints ei kavatsegi maksta. Ühel suveõhtul läks Kesküla oma korterisse, viis ära Nõia-Intsu sülearvuti, riided ning tätoveerimismasina ning vahetas korteril lukud ära. Nõia-Intsule teatas Kert, et too peab asjade kättesaamiseks ligi 800 euro suuruse üürivõla ära maksma.

Nõia-Ints tegi 29. augustil politseisse avalduse, kuid sai 23.septembril teada, et asjade kättesaamiseks peab ta pöörduma tsiviilkohtu poole. Nüüd on Nõia-Ints hädas – kuidas oma tätoveerimismasin tagasi saada? Esimesena pöördus ta nõu saamiseks portaali Elu24.ee peatoimetaja Anu Saagimi poole.