Noore miljardäri Kylie Jenneri ja kallima Travis Scotti suhe on karidel: neil on täiesti erinevad prioriteedid


Noore miljardäri Kylie Jenneri ja kallima Travis Scotti suhe on karidel: neil on täiesti erinevad prioriteedid
Foto: Scanpix

Kylie Jenneri uskumatu edukus tõmbas maailma tähelepanu, kui väljaanne Forbes ta vaid 21-aastasena noorimaks tööga teenitud miljardäriks nimetas. Seni suurepärase eluga avalikkust kadedaks ajanud Jenneril ei lähe siiski kõik ideaalselt. Noore naise suhe oma lapse isaga on karidele jooksnud.

Kuigi staarid ise on väitnud, et vajad lihtsalt veidi aega omaette olemiseks ning see ei tähenda, et suhe veel täiesti läbi on, siis lähedased allikad on vastupidises veendunud, vahedab Mirror.

Väidetavalt on staarid oma eludele nii erinevad eesmärgid seadnud, et miljardäril jagus üha vähem aega, kallimaga koos olemiseks. "Kylie on küll noor, kuid tahab väga traditsioonilist perekonda. Ta on oma vanematelt õdedelt näinud, milline on elu mitme lapse ja abikaasaga ning tahab sama," selgitas Jenneri lähedane.

Kuigi teatavad Scotti omadused Jennerile tõesti sobivad, siis pikemas perspektiivis sellel lootust ei ole. "Travis keskendub oma karjäärile ning Kylie on endast väljas, et ta rohkem perele tähelepanu ei pööra."

Scotti arusaamad perekonna väärtusest on lausa nii erinevad, et isegi iga õhtu koju tulemine ja lapse voodisse saatmine valmistasid kohati tõelist raskust. "See muutis Kylie närviliseks ja ebakindlaks."

"Kylie soovib abielluda ja veel lapsi saada ning on selge, et Travis talle seda praegu anda ei suuda."

Rannap Roostevaba maailm