NOSTALGILINE NELJAPÄEV | Kes küll on see kuulus lauljatar, kes Lasteekraani spordistuudios 9-aastaselt nõnda vingeid spagaate tegi?

 (14)

Lauljatar Merlyn Uusküla rõõmustab kõiki oma sõpru ja fänne imearmsa videoga, kus ta 1993. aastal ETV Lasteekraani spordistuudios võimleb ja intervjuud annab.

"Otsustasin enda vanu VHS-kassette digitaliseerida ja nostalgilisi lapsepõlvemälestusi taastada," kommenteerib Merlyn ise oma elu esimest teleintervjuud, mille ta andis vaid 9-aastaselt. "See toimus telemajas ja oli otsesaade. Osalesin Lasteekraani spordistuudio trikivõistlusel, kus sain julge soorituse eest toimetuse poolt 1. koha. Kuna Eestis sel ajal eriti polnud võimalusi enda akrobaatilisi võimeid arendada, siis trikid olid kõik mu enda leiutatud. Lisaks tulid ka kaameramehed mu koduhoovi, et filmida, kuidas ma kiigetoru peal nagu väike ahv keerutan. Väga uhke värk 9-aastasele! Kelleks ma tol ajal aga saada tahtsin, saad teada siit videost! Vihjena võin öelda, et laulja see ei olnud," vihjab ta kelmikalt.