Nostalgiline neljapäev: mida teevad täna kodumaised 90ndate menuartistid?

 (10)

Ajakiri Naisteleht võttis uurida, millega tegelevad täna sajandivahetusel ning enne seda, kuumadel 90ndatel kuulsad olnud muusikud.

Henrik Raave, kes ennekõike Rumala Noorkuu ridade üks iluspoiss oli, on tänaseks autovaldkonnas tegija, kes City Motorsi juhatuse liige ja Tallinna esinduse juhataja. Indrek "Summer" Raadik on samuti mootorite maailma siirdunud ja kuigi The Tuberkuloitediga "Lilleke rohus" vahel laulab, siis põhikohaga Silberautos hoopis autoteemadel kliente konsulteerib.

Kalle Kukega koos lavalaudu vallutanud Astra, kodanikunimega Astra Põder, töötab lasteaiakasvatajana, ent pole muusikutöödki päris nurka visanud ning sooloartistina vahel figureerib. Endise menuansambli Caater laulja Triin Sommer ehk Trinity peab aga koos kallimaga Brüsselis pitsarestorani.

Elmar Liitma, kes omal ajal Terminaatori üks põhitegija oli, lööb vahel harva kaasa, muusikaprojektides, ent suurema osa oma ajast pühendab kinnisvaramaakleri ametile.

Seotud lood:

VAATA KA: TOP 7 eriti piinlikku "7 vapra" megahitti, milleta on raske Eesti muusikat ette kujutada! Appi, mis tantsuliigutused!