NUNNU KLÕPS | Jaak Madison ja Merit Männiste näitasid pisibeebit

 (50)
JAAK MADISON, MERIT MÄNNISTE
JAAK MADISON, MERIT MÄNNISTEFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Eurosaadik Jaak Madison ja tema lauljatarist elukaaslane Merit Männiste said vahetult enne jõule esmakordselt lapsevanemateks ning uuelt pildilt on näha, et pisike Jakob on esimeste elunädalatega juba korralikult kasvanud.

Männiste postitas Facebooki värske foto, kus poseerib kogu perekond. "Meie pere," kirjutas ta pealkirjaks ning lisas juurde ka oranži südame.

Jakob sündis eelmise aasta 22. detsembril. "On suur rõõm teatada, et meie perre sündis jõulureede eelõhtul armas päkapikk Jakob, kes kaalus 4206 grammi ja oli 54 sentimeetrit pikk! Oleme väga õnnelikud ja soovime kõigile ilusaid pühi!" kirjutas Männiste sotsiaalmeediasse.

Paari suhe tuli avalikuks 2018. aasta lõpus. Koos veedeti nii jõulud kui aastavahetus. Vabariigi aastapäeval saatis just Männiste Madisoni presidendi vastuvõtul. Poliitik avalikustas, et nad tutvusid tõrvikurongkäigul.

Noorte suhte tõsisemaks muutumisest andis märku ka fakt, et Madison käis eelmisel kevadel leeris, et tulevikus oleks võimalik kiriklik laulatus teha.