Nutikas nipp! Loe, kuidas kroonprintsess Victoria kõmupiltnikke tõrjub

Kuninglik laupäev
Printsess Victoria abikaasa Danieliga
Printsess Victoria abikaasa DanieligaFoto: FABRIZIO BENSCH, Reuters/Scanpix

Kuningapere liikmed on igale kõmupiltnikule magus pala. Rootsi kroonprintsess Victoria, kes soovib oma perele ja iseäranis väikesele tütrele tagada turvalist elu, on mõelnud välja nutika nipi, kuidas kõmupiltnikke eemal hoida. Nimelt pildistatakse kroonprintsessi koos perega sageli kuningakoja fotograafide poolt ja iga paari kuu järel jagatakse meediale piisavalt palju fotosid, et lugejate "nälg" kroonprintsessi elu kajastavate piltide vastu oleks kustutatud.

Selle nipi võttis Rootsi kuningakoda kasutusele pärast seda, kui kroonprintsess Victoriale ja tema abikaasale Danielile sündis tütar Estelle. Tõepoolest, sellest ajast on meedias ilmunud palju Victoriast ja tema pereelu puudutavaid fotosid.

Siiski pole kroonprintsess välismaal viibides paparatsode eest kaitstud. Kui ta sel aastal Prantsusmaal puhkas, pildistati teda suve alguses rannas kõndimas. Naise piht tundus tavalisest priskem ja nii algasid kuulujutud, et kroonprintsess on beebiootel. Victoria ja Daniel ei kinnitanud uudist tänavu septembrini, kuniks andsid septembris ametlikult teada, et nende perekonda on märtsis teist last oodata.