Oh, ei! Supermodell Cara Delevingne'i kimbutab tülikas psoriaas


Cara Delevingne
Cara DelevingneFoto: MAVRIXONLINE.COM

Hetke nõutuim supermodell, Briti tüdruk Cara Delevingne tunnistas ajakirjale W magazine, et teda kimbutab ketendav nahahaigus, mis lööb välja, kui modell stressis on.

"See juhtub ainult moenädala ajal! Mis on muidugi kõig ehullem aeg üldse, et kärnadega kaetud olla," rääkis ta. "Kate [Moss] nägi mind Louis Vuittoni eneduse eel hommikul kell 3, kui grimmiinimesed püüdsid mu nahavigasid ära meikida. Ta ütles, et "See on kohutav! Mis toimub! Sa vajad abi!" ja korraldas mulle sama päeva pärastlõunaks arstiaja. Talle tõesti meeldib aidata," meenutas supermodell, kuidas veteranmodell Kate Moss, kellega teda tihtipeale võrreldakse, oma nõu ja jõuga tüdrukut aitab.

Nii nagu Mossi on ümbritsenud pidev meediatähelepanu ja narkokuuldused, on sama juhtumas ka 21-aastase Delevingne'iga, kelle metsik elustiil on talle väidetavalt maksnud näiteks koostöö H&M kiirmoeketiga. Kõrgmoebrände sedasorti skandaalid aga ei huvita ning tüdruk jätkab, olles number üks modell nii Burberry, DKNY kui ka teiste luksusbrändide valikus. Ka väidab tüdruk, et suudab enda eest hoolitseda. "Kõik muretsevad mu pärast. See on mu pere jaoks raske, seega olen ettevaatlik," kinnitab ta ajakirjale.