Ohhoo! Jordan sai juba teist korda parima kuulsa emme tiitli!

 (10)
Ohhoo! Jordan sai juba teist korda parima kuulsa emme tiitli!
AFP/Scanpix

Hoolimata sellest, et Katie Price ehk Jordan näeb välja nagu plastiknukk, on ta oma lastele väga hea ema. Olles oma puudega lapse Harvey'ga tegelemisel tõeliselt ennastohverdav, pälvis ta juba teist korda sama tiitli.

Daily Mail kirjuta, et Jordan seljatas ausas võistluses rahvaküsitluse põhjal sellised kuulsad emmed nagu Holly Willoughby, Victoria Beckham ja Amanda Holden. Lisaks Harvey'le on tal veel kaks last - kuue-aastane Junior ja nelja-aastane Princess.

"Kahetsen oma elu jooksul küll paljusid asju ning teeksin neid teisiti. Näiteks kui ma olin Pete'iga koos ( Peter Andre  toim.), olin ma täiesti teine inimene kui nüüd," avameelitseb ta. "Mu lapsed kasvasid üles selle kõrval, kui ma jooksin mööda tõsielusarju ja fotosessioone, kuid on selle kõrval hämmastavalt mõistlikud olnud," kiidab ta oma lapsi, kes pidavat meedia tähelepanu täiel rinnal nautima.

Kuid just seda viimast Jordan kahetsebki. "Kui Junior ja Princess kilkasid, et näe, ma olen televiisoris, siis nüüd tagantjärele pole ma sellega rahul," räägib ta. "Ma tahan nad üles kasvatada nii normaalselt kui võimalik, nagu tavalisi lapsi, selliseid, nagu nende koolikaaslased!" lubab ta.