Ojulandi jälgedes! Välisminister Marina Kaljurand kannab hirmkallist Diori käekotti?

 (261)
President Ilves kohtub Horvaatia presidendiga
Foto: Andres Putting

Rahva poolt armastatud välisminister Marina Kaljurand tõestas koos presidendi delegatsiooniga Horvaatiat külastades, et tal on kallis maitse. Tähelepanelikele vaatlejatele jäi silma Marina Kaljuranna käekott, mis on kõigi eelduste kohaselt Christian Diori looming. Tegemist on käekotiga, mis kannab nime Lady Dior ja maksab ilusa summa.

Välisministril oli Horvaatias käevangus kaunitar, mille muster ei jäta kahtlust, et tegemist on käekotiga, mis kannab nime Lady Dior. Sellised nahast käekotid maksavad väga erinevat hinda.

Nahast käekoti eest tuleb välja käia umbes 500 eurot, kui kott on aga lambanahast, küündib summa 1500 euroni. Lady Diori kallimad versioonid maksavad ligi 4000 eurot. Pole kahtlust, et meie võimalikul tulevasel presidendikandidaadil on kallis maitse.

Loomulikult eksisteerib ka variant, et tegemist on fake-käekotiga, kuid vaevalt, et meie tulevane president endale järele tehtud ridiküli soetab. Lady Diori kotil ripuvad ka spetsiifilised neli tähte DIOR, kuid sinna oli proua Kaljurand sättinud sobivalt salli, mis varjasid ära kuldsed tähed. Mida vähem blingi, seda parem!

VAATA LISAKS: FOTO: Kristiina Ojulandi hirmkallis käekott maksab sinu aastapalga