Olav Osolin: ärge muretsega Uku Suviste, vaid hoopis Filipp Kirkorovi pärast

 (2)
Eesti muusika karikas finaal: Shanon vs Karl-Erik Taukar Band
Olav OsolinFoto: Madis Veltman

Eile sai ametlikuks, et Eurovisioni tänavu ei toimu ning Uku Suvistel jääb taaskord sinna minemata. Muusikaekspert Olav Osolin aga ei arva, et me peaksime Uku pärast muretsema. Kaastunne tuleks saata hoopis tema mentorile Filipp Kirkorovile.

Olav Osolin on tuntud oma humoorikate Facebooki postituste poolest. Nendest sai ka alguse tema mõned nädalad tagasi valminud raamat "Minu esimene elu".

Samalaadse postitusega kostitas Osolin ka nüüd, kui kommenteeris, et Uku Suviste pärast pole vaja muretseda, seda peaks hoopis tegema laulja mentoriga.

"Ärge Uku Suviste pärast muretsege! Tema on noor, laulab priimalt ja jõuab lõpuks ka Eurovisioonile, kui see uuesti käima lükatakse! Muretseda tuleks pigem Filipp Kirkorovi pärast, sest tema muutub aasta jooksul veel õudsemaks," arvas Osolin.

Ka Uku Suviste ise suhtub Eurovisioni ärajäämisesse pigem huumoriga.

"Kui sellest teha saade, siis pakuks see konkurentsi "Võimalik vaid Venemaale" - "Võimalik vaid Uku Suvistega"," sõnas laulja eile "Ringvaates".

Kogu laulukarussell on Uku jaoks justkui suur masinavärk, kus temal endal on väike roll mängida. Tema küll otsustab, mis laulu ta võistlusesse saadab, aga rahvas on see, kes selle valib.

"Kas ma olen õnnetu? Loomulikult olen natuke. Loomulikult on mul kahju. Aga ma pean vaatama ka antud olukorra tõsidust. Mul on tunne, et ma olen pisike mutrike, kes tunneb suurt tänu kõigi nende vastu, kes pooldasid, kaasa elasid ja hääletasid. Suur tänu teile kõigile. Ma väga tahaks loota, et see usaldus ei jää tasumata," ütles Uku.