Olav Osolin: ma lasen end rõõmuga Kadrioru parki matta!

 (2)
Olav Osolin Kadrioru pargis
Olav Osolin Kadrioru pargisFoto: Sven Arbet

Raadiohääl ja noor kirjanik Olav Osolin laseks end rõõmuga Kadrioru parki matta, kui Tallinna linna plaan park lähedal oleva kalmistuga liita.

"Tallinna linn liidab Kadrioru pargile Tallinna kalmistud. Oi kui lahe! Ma lasen end rõõmuga Kadroru parki matta! Näiteks oma puu alla! Klaaskirstuga, et kohvikus käijad saaks uudistada, kuidas ma välja näen. Sellest saab kindlasti populaarne atraktsioon!" ütles Olav Osolin naljaga.

Tallinna linnavalitsus esitas volikogule otsuse eelnõu, millega liidetakse 1. juulist keskkonna- ja kommunaalameti hallatavad asutused Kadrioru Park ja Tallinna Kalmistud. Liidetud asutuse nimetuseks jääb Kadrioru Park, kirjutas ERR eile.

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf ütles kolmapäevasel pressikonverentsil, et liitmise käigus likvideerib linn kokku seitse töökohta, kuid lisab kaks pargivahi ametikohta.

"Kuna parkide ja kalmistute hooldamine on sarnased tegevused, on võimalik ühendada kahe hallatava asutuse ülesanded ning kasutada ressursse efektiivsemalt," seisab linnavalitsuse teates.