Oleg Ossinovski avalikustas, mis talle 23 aastat noorema pruudi juures kõige enam meeldib: see on täiesti unikaalne kooslus!

 (16)
Ossinovski maja Gruusias
Ossinovski maja GruusiasFoto: Nikoloz Paniashvili

Eesti üks rikkamaid ärimehi Oleg Ossinovski (53) ja tema lätlannast tüdruksõber Anastassia Udalova (30) kutsusid Kroonika oma Gruusia villasse, kus nad rääkisid ka oma suhtest.

"Ta ei meeldi mulle, ma armastan teda. See oleks täpsem sõna," ütleb Anastassia ärimehe kohta. "Oleg on kõige ausam inimene, keda ma tunnen. Ta pole kunagi mind petnud või mulle valetanud. Mitte kordagi nende nelja aasta jooksul, mil oleme koos! Isegi mitte pisikestes asjades. Kui ta on lubanud, et tuleb kella seitsmeks õhtusöögile, siis tuleb alati seitsmeks. Kui hakkab hilinema, võtab ta toru, helistab ja hoiatab. See on olnud alates meie tutvumisest üks põhilisi asju, mis avaldas mulle muljet. Nii ausat inimest pole ma kohanud. Mu isa oli ka selline. Oleg on minu jaoks mehe etalon. Ta on väga heasüdamlik mees. Vaatamata sellele, et tema äri nõuab väga tugevat iseloomu, on ta minuga täpselt nagu kiisu – väga õrn ja heasüdamlik mees."

Aga milline naine on Nastja? Oleg mõtleb hetke ja muheleb: "Ta on üllatav naine. Temas ühinevad lausa lapselik naiivsus, mida on mõnikord raske mõistagi... ja samas on ta väga karm ja sihikindel juht. See on täiesti unikaalne kooslus. Temaga igav ei hakka."

Loe edasi siit.