Oleg Sõnajalg tunnistab: on hästi tavaline, et teatud eluetapis vahetatakse naine uuema mudeli vastu välja

 (67)
Oleg, Andres, Siiri, Viivi Sõnajalg
Oleg, Andres, Siiri, Viivi SõnajalgFoto: Irina Mägi

Vennad Oleg ja Andres Sõnajalg on oma elus näinud mitmeid tagasilööke nii äris kui ka pereelus, kuid mehed ise on seda meelt, et nad on tugeva iseloomuga, mistõttu ei anna nad kergelt alla ei äri- ega pereasjades.

„On hästi tavaline, et teatud staatuses või eluetapis vahetatakse [naine] uuema mudeli või facelift’i (ee „näooperatsioon“) vastu välja, aga lõpuks enamik inimesi kahetseb seda,” märgib Oleg Sõnajalg.

„Olime nii noored, kui abiellusime: mina olin 21 ja Siiri oli 19. Oleme kokku kasvanud. Oleme peaaegu kogu elu koos elanud. See on midagi sügavamat kui lihtsalt suhe. Sellepärast on ka kõikidest probleemidest võimalik jagu saada, kui selle nimel ühiselt töötada,” ütleb Andres.

„Nädalavahetustel tulevad tavaliselt lapsed oma perega ja siis teeme midagi ühiselt: grillime, käime saunas, vahel lendame ka kopteriga,” kirjeldab Oleg, kel on viis last ja kolm lapselast. Vanim lapselaps läks sel aastal esimesse klassi. Andres, kelle neljast lapsest on alles kaks, veel vanaisaks saanud ei ole.

Loe edasi Ärilehest.