OMADEGA UMMIKUS? Mis vaevas Alexander Rybaki "Ringvaates"?

 (57)
Aleksander Rõbak autogramme jagamas
Foto: Andres Putting

Esmaspäeval eetris olnud ETV saates "Ringvaade" andis Anu Välbale intervjuu Norra eurolaulik Alexander Rybak. Noormees oli murtud, väsinud ja kurtis, et kallimad jätavad teda alailma maha ...

Juba intervjuu alguses oli Alexander Rybak nukker. Kui saatejuht Anu Välba küsis, kas praegu on käes tema elu tipphetk, kostis Rybak: "Ma loodan küll. Enamaga ei tuleks ma toime."

Noormees ütles, et püüab oma kuulsust nautida, kuniks tal seda on. Ridade vahelt võis Rybaki jutust välja lugeda, et ta on õnnetu. "Paari aasta pärast meenutan vaid head. Mul pole meeles, kui halb mul siis oli."

Rybak pihtis, et kallimad jätavad teda alailma maha, sest tal pole nende jaoks aega. Välba küsimuse peale, kuidas raha ja kuulsus on teda rikkunud, kostis Rybak taas nukralt: "Ma püüan oma rahaga teisi rikkuda. Teen oma sõpradele õhtusööke välja. Nendele vähestele, kes mulle on jäänud..."

Lõpuks uuris juba päris mures Anu Välba, kas Rybak on külmetunud? "Ei, külmetan ma kogu aeg... Kahjuks on mul selline mure, millest ma avalikult rääkida ei saa..."

Noormees oli enne intervjuud jaganud kaks tundi Solarise aatriumis fännidele autogramme.

VAATA FOTOSID:Aitäh vastamast ja head loosiõnne!