On, mida oodata! Lana Del Rey sulest ilmub peagi põnev ja mitmekülgne luulekogu


On, mida oodata! Lana Del Rey sulest ilmub peagi põnev ja mitmekülgne luulekogu
Foto: Scanpix

Armastatud lauljanna Lana Del Rey teatas sotsiaalmeedias, et on ühele poole saanud oma luulekoguga, mille kallal ta on viimased 13 kuud töötanud, vahendab LA Times.

Küll aga on Lana Del Rey ära kustutanud Instagrami postituse, milles ta oma luulekogu olemasolu ja selle avaldamissoovi teatavaks tegi. Oma suure kire luuletuste ja nende kirjutamise vastu paljastas andekas naine aga möödunud aasta septembrikuus antud intervjuus.

“Mul on 13 küllaltki pikka luuletust ja kui hakkasin neid ühtede kaante vahele panema, märkasin, et paberilehed järjest kuhjuvad,” ütles Lana ja lisas, et küllaltki lihtne on ka haikudega, sest need on kõigest kolmerealised ja nii kulub umbes 30 leheküljele vaid 200 sõna.

Naise sõnul pole ta aga kindel, kuidas ta oma luulekogu avaldada soovib. Ta ütles, et selle pealkirjaks võiks olla “Violet Bent Backwards Over the Grass”. “Mulle meeldiks luulekogu ise avaldada, aga ma pole eriti hea selle levitamises,” sõnas ta.

Lana Del Reyle on inspiratsiooni pakkunud näiteks andekas ameerika poetess Sylvia Plath. Samas kuuluvad tema lemmikute hulka ka biitpõlvkonna luuletaja Allen Ginsberg ja teose “Rohulehed” autor luuletaja Walt Whitman.