On, mida oodata! Victoria ja David Beckhami poja pulmas hakkab toitu valmistama just see tippkokk

 (2)
On, mida oodata! Victoria ja David Beckhami poja pulmas hakkab toitu valmistama just see tippkokk
Foto: Scanpix

Beckhamide eesmärk on kinkida oma pojale Brooklynile unustamatu ja meeldejääv pulm, ning seetõttu otsustas pere, et pulmaroad mõtleb välja tippkokk Gordon Ramsay.

Beckhamid saavad Gordon Ramsay´ga väga hästi läbi, ning tegu on nende väga lähedase sõbraga. Seepärast soovis perekond, et poja pulmatoidud valmistaks just tema, kirjutab The Sun.

Beckhamid on Gordoni toitudest olnud siiamaani vaimustuses ja sealt tekkis ka soov, et pulmapäeva menüü koostaks just tema.

Brooklyn Beckham kihlus USA näitlejanna Nicola Peltziga selle kuu alguses, pannes talle sõrme 350 000 naela maksva kihlasõrmuse. Paaril on mõte pidada pulmapidu Itaalia kuurortis Borgo Egnaziat Puglias. Tseremoonia korraldamine võib maksma minna kuni 3 miljonit naela.

Mõlemad vanemad tahavad, et see päev tuleks paari jaoks eriline, ning seetõttu pole neil kahju olnud ka selle eest maksta. Lisaks aitavad Beckhamid noortel oma esimest kodu rajada. Hetkel on plaanis kinnisvara soetada ikkagi Londonisse. Brooklyn ise soovib kinnisvara soetada Ida-Londoni kanti.