Ootamatu ambitsioon! Tanja unistab näosaate juhtimisest: naissaatejuhti pole veel olnud, äkki kunagi ma saan...

 (18)
Fazeri 125. sünnipäev Viru Keskuses
Fazeri 125. sünnipäev Viru KeskusesFoto: Madis Veltman

Rahvusvahelise televisioonipäeva puhul kutsus "Ringvaade" külla tuntud nimed konkureerivast telekanalist ning stuudiosse astusid sel puhul näosaate uusim juht Sander Rebane ning show väärtuslikem raudvara, kohtunik Tanja Mihhailova-Saar. Mõlemad tunnistasid, et televisioon on nende elu ja karjääre kapitaalselt muutnud.

“Minu esimene projekt oli “Laulud tähtedega“ — see tõi mind Eesti rahvale lähemale. Ja siis tuli juba Eesti Laul…,” meenutas Tanja. Oma televisioonitee alguses olev Sander meenutas seepeale, et teda on lisaks TV3 menusaatele "Su nägu kõlab varsti tuttavalt" mõjutanud ka teletupsud ja MacGyver.

“Näosaate puhul ma ei teadnud, mida oodata. Kaamera ees olla on väga huvitav kogemus. Lavareaalsus on täiesti teistsugune, aga mulle hakkas meeldima küll saate juhtimine,” tunnistas tagasihoidlikult.

“Ta saab väga hästi hakkama, ma olin lausa üllatunud. Enamasti inimesed ikka alustavad väiksematest asjadest. Äkki kunagi ma saan ka sinna lavale juhtima. Naissaatejuhti pole olnud veel ju!” naljatles Tanja.