Ootamatu otsus: vene teletäht otsustas raskest seisundist hoolimata haiglast lahkuda

 (7)
Ootamatu otsus: vene teletäht otsustas raskest seisundist hoolimata haiglast lahkuda
Foto: Scanpix

Vene teletähe ümber keerleb üha enam kuulujutte, mistõttu fännide arvamused tegelikkusest väga erinevad kipuvad olema. Olukorra on veelgi segasemaks teinud hiljutine otsus haiglast lahkuda.

Paar päeva tagasi minema lubatud teletäht viibis haiglas umbes kuu, vahendab Bublik. Väidetavalt ei olnud lahkudes Anastasia Zavorotnjuki tervislik seisund veel paranenud.

Juttude kohaselt lõpetas staar lepingu nii kohustusliku tervisekindlustusega ja ka raviprogrammi haiglas ning jätkab oma haiguse vastu võitlemist mujal. Haigla personali, kes seni naise elu eest võidelnud on, teavitas staari pere isiklikult.

Tasub siiski meeles pidada, et seni ei ole avalikkusel ühtegi kindlat informatsiooni sellest, mis Zavorotnjukuga tegelikult toimub ja meedia on toetunub vaid sõprade ning lähedaste jagatud informatsioonile. Ka naise abikaasa ning lapsed on seni kindlalt vaikiud. Seetõttu on hakanud levima ka väga eripalgelisi jutte, mille kohaselt on staar kas juba surnud või tegelikkuses täiesti terve.

Algse informatsiooni kohaselt diagnoositi Zavorotnjukil sel kevadel glioblastoom ehk agressiivseim ajukasvaja, millest inimest terveks ravida ei olegi võimalik.

Rannap Roostevaba maailm