Ootamatud pöörded: Rasmus Vesiloo kaebas Triin Tulevi väidetavate valede eest kohtusse

 (41)
Rasmus Vesiloo
Rasmus VesilooFoto: Andres Putting

Täna oli Harju maakohtu Tartu maantee kohtumajas eelistung Rasmus Vesiloo hagi osas, mille ta esitas oma endise elukaaslase Triin Tulevi vastu, sest väidetavalt kubiseb viimase kirjutet elulooraamat "Elus" Vesiloo kohta käivatest valedest.

Seetõttu taotleb mees kohtu kaudu temale kahju hüvitamist, ebaõigete andmete ümberlükkamist ja kahju tekitava tegevuse keelamist.

Vesiloo esindaja vandeadvokaat Erik Lepikson taotles kohtuistungi kinniseks kuulutamist, kuna millega nõustus ka Tulevi esindaja.

Ei Vesiloo ega Tulev ise eelistungile ei tulnud. Kumbki ei soostunud ka kohtuasja kohta kommentaare andma, vahendab Õhtuleht.

Eelmise aasta novembris esitles seltskonnakaunitar Triin Tulev autobiograafilist teost "Elus", milles lahkas detailiderohkelt oma vägivaldset kooselu Rasmus Vesilooga, kes nii Harju maakohtus kui Tallinna Ringkonnakohtus tema vastases vägivallatsemises süüdi mõisteti. Raamatu kirjastaja Ajakirjade Kirjastus on memuaarid aga letilt hoopis kokku korjanud ja need Vesiloole üle andnud, kuna kirjastaja ei soovi enam kahe tülitseva poole konfliktis osaleda. Liiatigi, kuna lugejate huvi skandaalse teose vastu on olnud leige.

Loe, miks korjati skandaalne teos poelettidelt siit!

Rannap Roostevaba maailm