ÕÕVASTAV VIDEO | Mürgimadude südamevalus spetsialist lasi end otse-eetris surmavalt salvata

 (61)

Suures südamevalus maotaltsutaja lasi ennast mürgimaol mustal mambal hammustada ja tegi oma suremisprotsessist otseülekande, et näidata naisele, kui tugevalt ta kannatab, vahendab The Sun.

31-aastane Venemaalt pärit Arslan Valeev palus otseülekande vaatajatel oma eksnaisele Jekaterina Pjatõškinale helistada, samal ajal kui mees kaamera ees vaikselt hinge vaakus.

Meest võib näha kaamera eest lahkumas ja kauguses "ai" ütlemas, tõenäoliselt lasi siis mees ennast maol hammustada.

Maohammustust ennast ja mehe surma videol näha ei ole, kuid endisest loomaaiatöötajast mees näitas vaatajatele hammustuskohta enda käel.

Ülekande lõpus vaarus mees kaamera vaateväljast eemale, tõenäoliselt tualetti. Ta suri peagi pärast ülekande lõppu.

Šokeerivas ülekandes ütleb mees: "Kui ma suren, siis suren. Ma lihtsalt jään teiega veel mõneks hetkeks. Igaks juhuks, mu telefonis on sõnum Katjale."

Mehe hingamine kiireneb, silmad hakkavad pööritama, samuti tema lihased paistavad lõdvenevat.

"Öelge edasi Katjale, et ma armastasin teda väga tugevalt," ütles surev mees näidates veritsevat sõrme, kust kohast madu teda salvanud oli.

"Kaunis, kas pole? Oh, kurat, kuidas see... Hüvasti kõigile... Ma ei suuda uskuda, et see juhtub minuga päriselt," ütles mees.

Pärast seda luges ta ette enda eksnaise telefoninumbri lisades: "Ma juba suren. Hüvasti. Oleks tore näha Katjat. Neetud, ma värisen."

Mees ja tema eksnaine Jekaterina omasid menukat YouTube’i kanalit BobCat TV ja Exorarium, nendel kanalitel oli väga palju fänne.