OSTA ÄRA: Jaak Madison pani oma tulipunase raudtõlla müüki

 (2)
OSTA ÄRA: Jaak Madison pani oma tulipunase raudtõlla müüki
Foto: Karli Saul

Riigikogu liige ja EKRE noorpoliitik Jaak Madison otsib sotsiaalmeedia vahendusel oma legendaarsele punasele Audile uut omanikku.

“Head sõbrad! Kindlasti teate, et alates septembrist oli minu parimaks sõbraks ja kallimaks üks Audi nimeline neiu, kes kindlalt viis mind punktist A punkti B. Paraku on iga asjaga siin elus nii, et nagu lõpeb inimeste teekond maa peal, siis lõpeb ka raudtõlla süda ehk mootor. Nii juhtuski üleeile, kui maanteel läks hingusele see tõld…,” kirjutab Madison.

Mees nendib, et kuigi tema tulipunase raudtõlla süda läks hingusele, on selle kest kõva ning vaid väikeste iluvigadega: “Samuti on tal pea uhiuued piduriklotsid ja -kettad, seda küll vaid ees. Kuna see tõld oli mul laenatud healt sõbrannalt Katilt, siis soovis ta anda sellele lootuskiire uueks eluks uue omanikuga. Seega ära anda sümboolse hinnaga õnnelikule omanikule Audi 80, mille sünniaasta jääb aastasse 1992. Homse õhtuni kuni kl 16 on võimalus pakkuda siin kommentaari see sümboolne hind, mis läheb Katile ning vastutasuks tuleb sellele õnnelikule raudtõld! Juba kas või homme õhtul.”

Rannap Roostevaba maailm