Ott Kiivikas lahutas abielu


Ott Kiivikas lahutas abielu

Kulturist Ott Kiivikas (38) läheb suvele vastu vaba mehena, tema kümme aastat kestnud abielu fitnessi maailmameistri Natalia Nazarenko-Kiivikasega (38) on läbi. Väidetavalt oli vahelejääjaks teisega Ott, mees ise aga vihjab vastupidisele – hoopis Natalial olla uus silmarõõm! 

"Mis siin keerutada. Vastab tõele, et oleme lahus. Abielu sai lahutatud detsembris," tunnistab Ott Kiivikas. Ja lisab, et tema elus uut inimest pole, küll aga Natalial. Oti teada plaanib naine suvel koguni Hispaaniasse kolida! 

Natalia ütleb, et mingit uut silmarõõmu temal ei ole, kuid Hispaaniasse kolib ta nende ühise tütre Emiliaga (8) tõepoolest. "Kolime Alicantesse," seletab Natalia. "Sain väga hea pakkumise rahvusvahelises firmas ja haarasin sellest kinni. Eestis jätkan fitnessi-alast nõustamist e-maili teel ja videote abil. Ning kindlasti käin ma ju ka Eestis edaspidigi." 

Tütreigatsust aitab Oti südames täita tema esimesest liidust sündinud Christin-Amani (14), kes käib isaga juba koos jõusaaliski! Christin oli temaga kaasas ka hiljutisel võistlusel Oslos, kus toimunud Grand Prix kulturismivõistluselt Ott kuldmedaliga naasis! "Amanist on mulle palju abi nii enne võistlusi lava taga kui ka pärast võistlusi tähistades," rääkis Ott siis.