Ott Kiivikas tähistab elukaaslasega tähtsat päeva: vara on veel ette ennustada, milliseks kujuneb mängu resultaat


Kulturist Ott Kiivikas ja  pr Gajane Filantšuk
Kulturist Ott Kiivikas ja pr Gajane FilantšukFoto: Rauno Volmar

Hiljuti haiglaravil viibinud Ott Kiivikas tähistab täna elukaaslase Cassyga neljandat koosolud aastat. Spordimehele omaselt andis Kiivikas teadaandele sportliku varjundi.

Ott Kiivikas avaldas kolmapäeva varahommikul elukaaslasele Cassyle sportliku varjundiga tulevikku vaatava positiivse sõnumi.

"Kallis Cassy! Tänan sind nelja imelise koosveedetud aasta eest!" tänas Kiivikas elukaaslast. Siis püüdis ta nende koosoldud ja veel tulevasi aastaid kokku võtta spordireportaaži stiilis.

"Käimas on neljas mänguminut ja peatreeneri poolt määratud algkooseis on ennast koheselt ka õigustanud! Pall liigub filigraanselt ja varasemalt trennis õpitud söödumäng sujub laitmatult. Mängijad nagu loeksid üksteise mõtteid ja vastastel pole vähimatki võimalust sinna sekkuda.
Selge, et vara on veel ette ennustada, milliseks kujuneb mängu resultaat ja kas sama koosseisuga suudetakse jätkata ka mängu lõpuni, kuid igal juhul on näha võistkonna paremat komplekteeritust ja ühtekuuluvustunnet!"

"Siit, aga läheme väikesele reklaamipausile ja oleme hetkepärast tagasi...," kirjeldas Kiivikas ja soovis kaasale ilusat viiendat mänguminutit.