Ott Lepland on kõva pohmelli tõttu kohustustest kõrvale hiilinud!

 (11)
Ott Lepland on kõva pohmelli tõttu kohustustest kõrvale hiilinud!
Foto: Hendrik Osula

Meie superstaar ja eurolaulik Ott Lepland on täiskasvanuks saanud - noormees tähistab peatselt oma 25-ndat sünnipäeva ning on paika pannud iseenda minapildi, mille kohaselt ei taha ta olla ei hea ega paha poiss vaid tema ise!

Ott on viimasel ajal väga suure tähelepanu all ning säärase tuntusega toimetulek nõuab palju, mistõttu on noormees muutunud kinniseks js eraelulistel teemadel vestleldes tunneb end üsna ebamugavalt nagu võib aimata ka sel nädalal Kroonikale antud intervjuus, kus Ott pea iga ajakirjaniku esitatud küsimuse peale küsimusega vastab.

See pole ka mingi ime, kuna usutluse peale, kas Otil esineb vahel ka pohmelli-esmaspäevi, kas ta on hakanud Tanel Padariga koos pidu panema, mõnuaineid pruukima ja kaob aeg-ajalt päevadeks ära, ongi ilmselt ebameeldiv vastata. "Eeh, noh...Tanel on äärmiselt...lõbus inimene ja temaga juba igav ei hakka," puikleb Ott delikaatselt otsekohesest vastusest kõrvale ja tunnistab, et tal on tõesti olnud päevi, mil on nii kõva pohmell, et jääb proovi või mõnda kokkulepitud kohta minemata.

"Mingi pühamees ma kindlasti ei ole...selline tubli, kes kõik korrektselt ära teeb ja ongi kõiges jube viisakas ja jube tore," muigab ta lõpetuseks.

Täielikku põnevat usutlust loe Kroonikast!