Ott Lepland purjus peaga poes lällamisest: absurd, ma polnud tilkagi joonud!

 (87)
Ott Lepland purjus peaga poes lällamisest: absurd, ma polnud tilkagi joonud!
Foto: Andres Putting

Eile õhtu sai Publik infot allikalt, kes oli lauljast Ott Leplandi kohanud Balti jaamas asuvas alkoholipoes, kus noormees väidetavalt müüja peale häält tõstis ja rääkis oma uhkest majanduslikust olukorrast. "See on absurd! Ma olin seal poes küll, aga ma olin just esinemiselt tulnud ja purukaine, ma poleks saanudki enne juua,"

Publiku allika sõnul oli Ott Lepland ja tema kaks meesterahvast sõpra "maani täis" ja noormehed soetasid poest juurde pudeli viina ja kaks
liitrit džinni.

"See on totaalne laim! Ma olin purukaine, ma olin otse esinemiselt tulnud, ma poleks saanudki purjus olla!" on Ott Lepland Publikuga rääkides väga pahane.

"See on täiesti loll jutt, mis silmad kilasid peas? Teate, ma ärkasin täna väga hea tujuga, aga see rikub selle küll praegu täiesti ära! Mina olin jumala kaine ja minu sõbrad võivad seda kinnitada" ei varja Ott oma pahameelt.

Küsimuse peale, et kas siis ka sõbrad kained olid, jäi Lepland sekundiks vait. "Sõbrad olid jah võib-olla purjus, aga mina olin täiesti kaine ja ei olnud tilkagi joonud," jääb Ott Lepland endale kindlaks.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!