Õudne! Ennast Taylor Swifti tuttavaks valetanud ja talle koju sisse murda üritanud mees pääses vabadusse

 (3)
Õudne! Ennast Taylor Swifti tuttavaks valetanud ja talle koju sisse murda üritanud mees pääses vabadusse
Scanpix

32-aastane Iowast pärit mees, kes üritas eelmisel kuul lauljatar Taylor Swifti Rhode Islandil asuvasse rannaäärsesse häärberisse sisse murda, lasti kolmapäeval vabadusse, hoolimata sellest, et tal oli arreteerimise hetkel kaasas kõik mõeldavad murdvarguse kavatsusele viitavad tarvikud, vahendab uudisteagentuur NBC.

David Page Liddle'i nime kandev härrasmees on ka varem Swifti turvameeskonnale silma jäänud kahtlase jälitustegevusega. Mees kujutavat ette, et on Taylori sõber ning on seetõttu lauljatari turvameestele nägupidi tuttav ja tema suhtes ollakse alati valvel.

Kinnipidamise hetkel oli Liddle'il kaasas umbes 30 erinevat lukkude muukimise vahendit, sõrgkang, klaasilõikur, kummikindad ja alumiiniumist pesapallikurikas. Mees väitis ka nüüd, et soovib Tayloriga niisama vanu aegu meenutada, kuna tunneb teda isiklikult.

Prokuratuuri pressiesindaja sõnul oldi sunnitud laskma mees kõigest eelpool mainitust hoolimata vabaks, kuna tema kavatsusi polnud kuidagi võimalik tõestada ning seetõttu kuriteo koosseis puudus.

Taylor Swiftil seisab augusti lõpus ees MTV Muusikaauhindade galal esinemine, kus ta on nomineeritud lausa kümnele auhinnale.

Rannap Roostevaba maailm