ÕUDNE! Naise elukaaslane vägistas korduvalt ta pisikest tütart. Naine teadis, aga elas mehega edasi

 (71)
ÕUDNE! Naise elukaaslane vägistas korduvalt ta pisikest tütart. Naine teadis, aga elas mehega edasi
Shutterstock

33-aastane Indianast pärit naine väidab, et oli teadlik, et tema elukaaslane Nicholas Deon Thrash vägistas korduvalt tema tollal 10-aastast tütart. Naine ei teinud midagi ja asi lõppes tüdruku rasedusega, vahendab väljaanne Mirror.

Naine, kelle nime hoitakse saladuses tema tütre huvides, tunnistas end vägistamisest mitteteavitamises süüdi. Ametivõimud süüdistasid naist lapse väärkohtlemisele kaasaaitamises ja kurjategija abistamises. Ta sai mõisteti vangi 20 aastaks.

Tüdrukut korduvalt vägistanud 34-aastane Nicholas Deon Thrash mõisteti 160 aastaks vangi. Kohtuotsus langetati eelmisel neljapäeval. Mees hakkas tüdrukut väärkohtlema juba siis, kui tüdruk oli vaid 8-aastane. Mees võib taotleda tingimisi vabastust alles 136 aasta pärast.

Thrash väitis aga kohtunikele, et ta pole tüdrukut kunagi puutunud. Mehe sõnul jäi tüdruk rasedaks, sest tüdruku ema kasutas Thrashi spermat oma lapse rasestamiseks.

Rasedaks jäänud tüdruk sünnitas septembrikuus, olles vaid 11-aastne. Nüüd on tüdruk 12-aastane ja tema laps adopteeritakse.

Allikas: mirror.co.uk