Ozzy Osbourne pakkus kitarrivargale instrumentide tagastamise eest üüratu rahasumma

 (2)
Ozzy Osbourne pakkus kitarrivargale instrumentide tagastamise eest üüratu rahasumma
Foto: PA Wire/PA Images / Scanpix

Ozzy Osbourne soovib tagasi saada sentimentaalse väärtusega kitarre, mida kasutas kunagi elavate seast lahkunud Randy Rhoads.

Ozzy Osbourne on nõus välja käima 25 000 dollarit vargale, kes toob tagasi tema sõbra pärandatud kitarrid, vahendab Rollingstone.

"Nagu paljud teist on kuulnud, siis Hollywoodi Musonia muusikakooli rööviti tänupühade öösel," kirjutab Osbourne Instagramis. "Pärast Randy Rhoadsi surma muutus see kool tema fännide pälverännaku kohaks," räägib Osbourne. "Varastatud esemed, mille seas oli ka Randy esimene elektriline kitarr, on perekonnale Rhoads asendamatud."

Rhoads teenis Osbourne'i bändi esikitarristina klassikuteks saanud albumites nagu 1980. aasta "Blizzard of Ozz" ning aasta hiljem ilmunud "Diary of a Madman". 1982. aastal Rhoads suri lennuõnnetuses.

Varastatud esemete seas oli Rhoads'i esimene elektriline kitarr - 1963. aasta mudel Harmony Rocket ning haruldane Marshalli kitarri prototüüp, mis disainiti spetsiaalselt muusiku jaoks. Varastatud esemete seas oli ka Rhoadsi ema pärandatud trumpet.