Paar kuud pärast näosaadet! Eleryn Tiit otsib endiselt oma kohta päikese all: väga paljud pole leidnud, mida nad teha tahavad

 (8)
Paar kuud pärast näosaadet! Eleryn Tiit otsib endiselt oma kohta päikese all: väga paljud pole leidnud, mida nad teha tahavad
ERR

Detsembri keskel suurejoonelises "Su nägu kõlab varsti tuttavalt" finaalsaates napilt Madis Arrole alla vandunud Eleryn Tiit käis "Ringvaates" rääkimas oma armastusest Billie Eilishi vastu ning üritas noorukese lauljatari fenomeni lahti seletada. Muuhulgas pinnis saatejuht Grete Lõbu Elerynilt siiski välja üht-teist ka näosaate kohta.

“See kõige magusam võit ei olnud minu jaoks üldse nii oluline,” nentis Eleryn. “Kogu protsess ja kõik need erinevad saated aitasid mul õppida enda kohta nii palju — et mida mu hääl üldse on võimeline tegema! Tulin vägagi palju oma mugavustsoonist välja ja see aitas mulle leida julgust jätta need asjad, millega ma pole siiani rahul olnud ja liikuda teises suunas,” selgitas ta.

“Ma olen alles selle otsingul, et mis mulle päriselt meeldib. Ma olen nii palju erinevaid projekte teinud ja läbi nende tahakski leida, et mis mu suund siis on. Olen sinnapoole teel. Ja ma arvan, et väga paljud pole lõpuks leidnud, mida nad teha tahavad. Ma olen praegu rahulik, ma pole väga stressis selle pärast. Küll ma leian,” sõnas ta lootusrikkalt.