Paljas Porgand ostis elu esimese kodu: enne, kui olin astunud 5 sammu, ütlesin maaklerile: “Ma võtan selle!"

 (35)
Paljas porgand
Paljas porgandFoto: Meisi Volt, Marsaana Communications

Siiani üksnes üürikorterites resideerunud suunamudija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre teatab oma blogis rõõmusõnumit — lõpuks ometi on ta täieõiguslik kinnisvaraomanik! Värvikates koduotsingute kirjeldustes paljastab Taimre oma fännidele, milline tema unistuste pesa on ning kuidas ta selle lõpuks leidis.

Taimre kinnitab nimelt, et armus korterisse esimesest silmapilgust — juba internetis kuulutust avades. “See oli nii kindel sisetunne, et see ongi see korter, millest ma alati unistanud olen. Ta pole vast perfektne, aga tal pole millestki puudu!” kirjeldab kaunitar. “Nii pea, kui ma korteris üle ukseläve astusin, mattusin ma värskesse renoveeritud lõhna. Enne, kui ma olin jõudnud astuda 5 sammu, ütlesin maaklerile: “See ongi see! Ma võtan selle!”. Mille peale maakler vaatas mind vähe viltu ja puhkes naerma: “Äkki vaatame ikka köögi, vannitoa ja magamistoa ka üle?”.

Taimre loetleb, et teda võlus korteri juures minimalism ja stiilsus, hea hind, paras suurus, imeilus vannituba, valge köök, tasuta parkimine, suur panipaik, palju aknaid, Põhja-Tallinna piirkond, park ja rohelus ning vaikus.

Palju õnne värskele koduomanikule ka Kroonika toimetuse poolt!