Palju õnne! Ärimees Jaan Toots ja Eve Kirs saavad lapsevanemateks


Palju õnne! Ärimees Jaan Toots ja Eve Kirs saavad lapsevanemateks
Foto: Arno Saar, Õhtuleht

Ärimees Jaan Toots ning tema ärinaisest kaaslanna Eve Kirs saavad lapsevanemateks. Publikule teadaolevalt peaks paari lapsuke ilmavalgust nägema lähipäevil.

2015. aasta veebruarikuus teatas Jaan Toots lahkuminekust pikaaegsest elukaaslasest ning ühise tütre Karolina emast Kati Tootsist. Juba sama aasta oktoobrikuus tõi Toots oma uue väljavalitu rahva ette. Selleks osutus Tartu üliedukas ärinaine Eve Kirs.

Allikas kinnitas Publikule, et tõepoolest on Jaan Toots veel kuuekümnendates eluaastates taas titevarbaid kastmas ning saab lähipäevil viienda lapse isaks. 42-aastane Eve Kirs valmistub sünnituseks välismaal.

Jaan Tootsil on abielust Kersti Tootsiga kolm täiskasvanud last. Paraku jäi päevakangelane ise kommentaariks Publikule tabamatuks, ärimees vabandas ajapuudust ning sõnas, et on parasjagu nõupidamisel.

Eve Kirs on osanik ühtekokku neljateistkümnes firmas, neist neli — Astri Toitlustus OÜ, Kinnisvara Finantsteenused OÜ, Astri Buffet OÜ ja Poorten Arendus OÜ — kuuluvad talle ainuisikuliselt.

Soovime edukale paarile õnne ja rõõmu!

Rannap Roostevaba maailm