Palju õnne! David Hasselhoff abiellus endast ligi 30 aastat noorema modelliga. Kuumad pulmad peeti Itaalias

 (12)
MTV filmiauhinnad 2014
MTV filmiauhinnad 2014Foto: Sipa USA, Adam Orchon/Sipa USA

68-aastane Hasselhoff võttis endale naiseks 38-aastase Hayley Robertsi. Paar oli kihlatud juba kaks aastat. Paarike hakkas kohtamas käima 2011. aastal. Kogu lugu sai alguse sellest, et Hasselhoff lubas anda Robertsile autogrammi vaid juhul, kui naine läheb temaga kohtingule.

Imekaunid pulmad leidsid aset Lõuna-Itaalias 31. augustil. Samas ei pingutatud pulmadega üle. Kutsutud oli vähe inimesi, kelle seas olid peamiselt pereliikmed. Hasselhofi sõnul peetakse mesinädalad Maldiividel. Soovitakse hoiduda aga paparatsode eest ja olla rahulikult kahekesi.

Hasselhoff on öelnud, et palus Robertsi naiseks, sest ei suutnud temata elata. “Sa ei abiellu kellegagi, sest tahad temaga elada. Sa abiellud kellegagi, sest ei suuda temata elada,” ütles Hasselhoff 2016. aastal väljaandele Hello! ja lisas, et viivitas abieluettepanekuga, sest arvas, et oli Robertsi jaoks liiga vana.

Varem oli Hasselhoff abielus näitlejanna Catherine Hicklandiga, kes mängis aastatel 1984-1989 telesarjas “Knight Rider”. Hetkel on Hickland abielus hiljuti lahkunud näitlejanna Carrie Fisheri venna Todd Fisheriga.

Allikas: dailymail.co.uk