Palju õnne! Dirigent Veronika Portsmuth ja brändistrateeg Ants Lusti said lapse

 (15)
Ants Luts ja Veronika Portsmuth
Ants Luts ja Veronika PortsmuthFoto: Ilmar Saabas

Koorijuht ja laulupeotegelane Veronika Portsmuth ning tema elukaaslane, agentuuri Creative Union juht Ants Lusti said eile lapsevanemateks.

“Jah, mis seal salata, Facebook reedab, et eile, 12. märtsil sündis meie perre tüdrukutirts," kommenteeris vastne ema Publikule.

"Rõõm on mõõtmatu, seda enam, et viimane aasta on olnud iseäranis töötihe – Helena Tulve kammerooperi “It’s Getting So Dark” lavaletoomine (see on nomineeritud ka käesoleva aasta Eesti Teatri Aastaauhindade gaalal), doktorikraadi kaitsmine, F. Berniuse meistrikursuse läbimine Prantsusmaal ja hiljutine Tuljaku koorikonkursi B-kategooria võit. Ega töö kõrvale pole palju mahtunud ja kuigi lauljad ootavad ning uued projektid on juba loomisel, pühendun nüüd mõneks ajaks täielikult uuele ilmakodanikule," loetles Portsmuth oma viimase aja saavutusi, mille kõrvalt jätkus siiski mahti ka lapse saamiseks.

Uue ilmakodaniku nime ta avalikkusele siiski välja öelda ei soovi. "Meie tütre nimi saab inspireeritud headusest ja Eesti muusikatraditsioonist. Mõistatada võib, aga täna on see veel saladus," poetas ta.