Palju õnne! Edukas Eesti ärimees kihlus kuulsa ja kauni Läti näitlejannaga

 (51)
Palju õnne! Edukas Eesti ärimees kihlus kuulsa ja kauni Läti näitlejannaga
Delfi LV

Läti Rahvusteatri hinnatud näitlejanna Evija Skulte ja Eesti ärimees Aimur Kruuse on suhtes olnud pea kaks aastat, nüüd andis naine intervjuus teada, et on eestlasega kihlatud.

Näitlejanna tunnistas intervuus, et Aimur palus teda naiseks eelmise aasta detsembris. Paar oli välismaal reisil ja mees palus kätt romantilises kohas mägedes. Nad istusid imeilusa vaatega pingil ja mees sosistas ettepaneku naisele kõrva.

Paari suhe tuli Läti meedias avalikuks eelmise aasta kevadel, neid märgati koos mitmel tähtsal seltskonnaüritusel. Peagi kinnitas Skulte suhet Läti Delfile.

Möödunud aasta oktoobris andis naine intervjuu ajakirjale Ieva ja tunnistas, et vaikselt mõeldakse ka igavese liidu sõlmimise peale. "See on tähtis samm, me oleme üsna kaua koos olnud – poolteist aastat. Nüüd on aeg otsustada. Ja ma tahan edasi liikuda," tunnistas naine

"Ta on väga nutikas, erudeeritud ja intelligentne," kiitis naine enda eestlasest armastatut.

Paar kohtus spaas, omavahel suhtlevad nad vene keeles. Alguses ei teadnud mees, et tegemist on kuulsa näitlejannaga. "Kui me kohtusime, siis ma ei teadnud, et Evija on Lätis tuntud persoon."

Seotud lood:

Aimur Kruuse on firma Grenader Grupp ainuomanik. Ettevõte tegutseb peamiselt info ja side sektoris, põhitegevuseks on muu kirjastamine. Firma käive oli eelmisel kvartalil umbes 115.5 tuhat eurot.

43-aastane Evija Skulte on tuntud ja tunnustatud näitlejanna, kes on Läti Rahvusteatri näitleja olnud alates 1996. aastast. Naisel on kaks poega abielust Kristaps Skultega, kes on tunnustatud Läti lavadisainer. Skulte on mänginud ka mitmes populaarses telesarjas ja osa võtnud teleshowst "Tantsud tähtedega".