Palju õnne! "Elavate surnute" staar Jeffrey Dean Morgan pidas maha salajased pulmad


Palju õnne! "Elavate surnute" staar Jeffrey Dean Morgan pidas maha salajased pulmad
Foto: Scanpix

Telesarjadest "Elavad surnud" ja "Grey anatoomia" tuntud näitleja Jeffrey Dean Morgani pruunid silmad on võlunud küll tuhandeid naisi, kuid süda kuulub nüüd ka ametlikult vaid ühele.

Peale 10 aastat kestnud suhet otsustasid näitlejad Jeffrey Dean Morgan ja Hilarie Burton sõrmused lõpuks sõrme libistada, vahendab CNN.

Paar abiellus 5. oktoobril toimunud privaatse tseremooniaga. "Möödunud nädalavahetus oli mu elu parim," õhkas õnnelik pruut sotsiaalmeedias. "See oli privaatne ja maagiline ning kõik, millest unistanud olen."

Värskel pruutpaaril on kaks ühist last. Erinevad väljaanded on nende abielust ka varem rääkinud, kuid seni pole kuulujutud siiski tõele vastanud. "Tundus tobe kõiki koguaeg parandada. Tõde on see, et hetkest, mil Jeffreyd kohtasin, oli ta mu abikaasa. Selle asemel, et kohe vanded vahetada, otsustasime neid eluga väljendada."

Ka Morgan on õnnelikust päevast pilti jaganud ning tänab kaasat, et olemas on. "Ma ütleks midagi, kuid pole midagi öelda. Proua Morgan... ma armastan sind,"


Rannap Roostevaba maailm