Palju õnne! Erika Salumäe lapseootel tütar abiellus oma rõivaärimehest kihlatuga ja võeti avasüli uude perekonda vastu

 (78)
Palju õnne! Erika Salumäe lapseootel tütar abiellus oma rõivaärimehest kihlatuga ja võeti avasüli uude perekonda vastu
Foto: Facebook

Käesoleva aasta kevadel saime kaasa elada olümpiasangar Erika Salumäe 16-aastase tütre Sirli õnnele, kui too oma 5 aastat vanema peigmehega kihlus. Kõigest nädalapäevad tagasi tuli rõõmusõnumeid juurde — Sirli on jäänud lapseootele. Nüüd võib paarile aga veel kolmandatki korda õnne soovida, kuna jõutud on ka abielusadamasse!

Sirli värske ämma Gerli Grandi Facebooki konto on kõige kõnekam — uhke ämm on postitanud mitmeid pilte pulmapeo ettevalmistustest, samuti on muutunud sotsiaalmeedias ka Sirli nimi — Salumäe asemel kannab neiu nüüd perenime Grand Uustalu.

Kahtlemata on Sirli teinud väga õige valiku — tema abikaasa Gowri Grand Uustalu on esiteks hinnalisi esindusrõivaid tootva ettevõtte Gowri pärija ning teiseks, koos värske naisukesega on alus pandud ka uuele perepuhkuseid pakkuvale ettevõttele, kuhu on kaasatud ka Erika Salumäe ise!

“See poiss väärib minu tütart! Ta on väga puhas ja spirituaalselt väga tark ja hooliv noormees,” on Erika Kroonikale rääkinud. “Sellist inimest ma oma tütrele soovisin ja see soov ka täitus. Nad väärivad imelisi tundeid ja armastust. Gowri tegi Sirlist daami. Usun, et see on jätkuvalt ja jäädavalt nii.” Küll aga ei leidnud Erika veel sel kevadel, et abiellumiseks oleks õige aeg. “Las nad olla koos ja eks elu näitab.”

Loodetavasti on ema nüüd oma meelt muutnud! Tundub, et ämm on küll väga õnnelik…

Rannap Roostevaba maailm