Palju õnne! Laulja Sandra Nurmsalu sai taaskord emaks

 (1)
Eesti Laul 2019
Eesti Laul 2019Foto: Taavi Sepp

Laulja Sandra Nurmsalu, kes Eestit Eurovisionil looga "Rändajad" esindas, teatab sotsiaalmeedias, et tema perekonda sündis neljas laps - tütar.

Sandra ning tema elukaaslase Tarmo kodus kasvab juba poeg ja kaks tütart. 2010. aastal sündinud Crystal Ingrid ning 2015. aastal sündinud Flora Lee. 2018. aastal tuli perre poeg Tristan Ekke.

Sandra tutvus oma elukaaslasega, kui oli 15. Temast kuus aastat vanem Tarmo Kask tuli Alavere põhikooli kehalise kasvatuse õpetajaks ja Sandra otsustas enda jaoks juba siis mõned asjad ära.

„Võib ju mõelda, et 15-aastane on alles laps, aga vahel vaatan mõnd 35-aastast ja tundub samuti: täpselt nagu 15-aastane. Sain juba siis aru, et ma ei taha ennast lõhkuda, olla see, kes pidevalt armub ja otsib, nagu praegune hullus meie ümber on. Teadsin juba 15-aastaselt, et hoian end ühele, hakkan teda otsima ja loodan, et ka leian,” mõtiskles Sandra mõne aasta eest LP veergudel.

„Tarmo oli minu õpetaja, aga et see lugu niimoodi pööras… Mõned asjad on elus nii, et neid ei saa ette näha. Mingid asjad on kõrgemalt poolt seatud ning kui oskad neid märke näha ja vastu võtta, siis võib juhtuda imelisi asju. Nüüd on meie armastus kestnud juba üle 12 aasta,” ütles ta. Suhtlema hakkas ta Tarmoga kunagises suhtluskeskkonnas MSN.