Palju õnne! Lauljatar Getter Jaani sai esmakordselt emaks

 (94)
Ott-Sander Palm, Getter Jaani
Ott-Sander Palm, Getter JaaniFoto: KALEV LILLEORG

Armastatud Eesti lauljatar Getter Jaani sai esimest korda ema. Aastate eest superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud artisti ja tema elukaaslase Ott-Sander Palmi perre sündis tütar, kellele pandi nimeks Emily.

Ott-Sander teatas lapse sünnist Facebookis.

Postitust jagas omakorda ka Getteri isa Virgo Jaani, kes kirjutas juurde: "Krimpsus ja jonnis näoga, esimese asjana peale ärkamist hakkas karjuma ja siis tahtis juua, siis rahunes maha :D Yep, ükskõik kuidas ka ei vaata - väga minu moodi. Kurjam... Ma olen vanaisa ." Ta lisas juurde, et oma laste vastu oled ikka vahel karm ja kriitiline - lapselapse puhul see õnneks ei kehti. "Kavatseme hellitada ja karmilt."

Getter ja Ott-Sander tutvusid 2011. aastal "Tantsud tähtedega" saates, kui mõlemad olid veel teiste inimestega suhetes. Samal ajal oli Ott-Sander, kes tegeles usinalt võistlustantsuga, esimest korda isaks saamas ning praeguseks on Palmi poeg juba kaheksaaastane.

Getter teatas rasedusest jõululaupäeva õhtul ning veebruarikuus avalikustas naine, et perre on sündimas pisike tüdruk.

Viimati nähti Getterit avalikul üritusel aprilli alguses toimunud Eesti Filmi- ja Televisiooniauhindade jagamisel. Juba seal tunnistas laujatar, et sünnituseni on jäänud vaid üksikud nädalad.